Twitter táhne Shaun White za krok na americkou vlajku po zimních olympijských hrách

Shaun White může mít spravedlivý dělal historii na zimních olympijských hrách, ale Twitter je na něj stále naštvaný.

Americký snowboardista vyhrál Zimní olympiáda zlato po historický potřetí v snowboardingové rampě, která ve svém posledním běhu získala pozoruhodné 97,75 skóre a stala se tak prvním člověkem trojice olympijských zlatých medailí ve sportu.

Diváci s orlíma očima však rychle kritizovali atleta poté, co mu bylo ukázáno, jak táhl a náhodně šlápl na vlajku Spojených států, když odcházel od místa soutěže.

„Shaun White, netahejte za naši vlajku“, uživatel s tweetem spolu s videem o atletovi.

Mnoho uživatelů sociálních médií skočilo na rozjetý vůz a přetáhlo Whitea za jeho chování.

Většina však rychle poukazovala na to, že White neplánoval na vlajku úmyslně, jen rozptyloval oslavu své historické výhry.

Podle HuffPost 'White vedl pole po prvním kole, protože rozhodčí dali jeho počáteční úsilí 94,25 skóre, ale japonský snowboardista Ayumu Hirano ohnul dopředu s 95,25 ve druhém kole.

V posledním kole, s posledním během finále, White vytáhl téměř dokonalý běh a ukradl zlato v triumfálním posledním kole. Diváci viděli živě, když bílý slaví svou historickou výhru se svou rodinou a diváky.

White je nyní na vrcholu všech dob olympijských zlatých medailí za snowboarding, které byly představeny na zimních hrách v roce 1998, s výhrami na Torino hrách 2006 a 2010 Vancouver hrách.

To bylo čtvrté zlato pro Spojené státy v Pyeongchangu, se všemi čtyřmi medailemi v snowboardingu. Američtí atleti dokázali doposud získat zlato ve všech snowboardingových soutěžích, přičemž Red Gerard a Jamie Anderson získaly vyznamenání v mužském a ženském slopestyle a Chloe Kim v úterý vyhrála ženskou rampu.

První známky ukazovaly na bílé vítězství poté, co v úterý v kvalifikačních kolech půlpipe vyslal skóre 98,50.

& ldquo; Začal jsem vidět, jak všichni vkládají tyto skvělé běhy, a usoudil jsem, že to zvýším, & rdquo; White řekl NBC Sportovní. & ldquo; Motivovali mě, abych to poslal na ten poslední. & rdquo;

Později tweetoval, že se už čtyři roky těší na finále, od jeho neuspokojivého výkonu v Soči, kde vypadl ze soutěže slopestyle a umístil na čtvrtém místě v rampě.

Pokrytí zimních olympijských her najdete na NBC , NBC Sports, USA a olympijská síť.