Kompletní program Free31 '31 Nights of Halloween '
- Kategorie: Filmy
Je to oficiálně nejstrašidelnější měsíc roku, a Freeform's 31 Nights of Halloween je připraven přinést nostalgické děsení.
S rozšířením ze svých obvyklých 13 nocí Halloweenu je plán slavnostního programování sítě naplánován tak, aby divákům vyděsil po celý měsíc v říjnu a měsíc Halloweenu vykopal ParaNorman v 17:00 ET 1. října.
Rozšířili jsme se na 31 nocí! Podívejte se na sestavu pro # 31NightsOfHalloween na @FreeformTV .
Získejte PLNÝ PLÁN zde: //t.co/oY4KV8I0m4 pic.twitter.com/wmAq9xahmN
- 31 nocí (@ 31 nocí) 28. září 2018
Spolu s hranými filmy na sedadle jako Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street a Zlý a oblíbeným fanouškům Rodina Addamů a Rodičovská past , rozvrh také přinese debatu o tom, zda Noční můra před Vánoci je Halloween nebo vánoční film před zaokrouhlením měsíce s celodenním maratónem Hokus pokus na Evě všech svatých. Síť má také oslavovat 25 let od doby, kdy Sandersonovy sestry poprvé debutovaly hvězdami Hocus Pocus 25. výročí Halloween Bash .
Pokračujte v rolování a podívejte se na celý 31 Nights of Halloween.
Skluzavka jeden 1010/1 - 10/3 Pondělí 1. října
5:00 - ParaNorman
7:10 hodin - Noční můra před Vánoci
8:50 - Hokus pokus
12 ráno. - ParaNorman
Úterý 2. října
5:00 - Noční můra před Vánoci
18:00 - Hokus pokus
20:30 - Univerzita Monster Disneyho Pixara
12 ráno. - Willy Wonka a továrna na čokoládu (1971)
Středa, 3. října
4 hodiny odpoledne. - Willy Wonka a továrna na čokoládu (1971)
6:30 odpoledne. - Univerzita Monster Disneyho Pixara
21:00 - Strašidelný dům
12 ráno. - The Final Girls
Čtvrtek 4. října
5:00 - ParaNorman
7 večer. - Strašidelný dům
21:00 - Rodina Addamů (1991)
12 ráno. - Duch mládí
Pátek, 5. října
12:30 - Rodičovská past (1998)
15:30 - Karlík a továrna na čokoládu (2005)
6:10 hodin - Rodina Addamů (1991)
20:20 - Goonies
12 ráno. - Snídaňový klub
Sobota, 6. října
7 ráno. - Rodičovská past (1998)
10:10 - Strašidelný dům
12:20 - Willy Wonka a továrna na čokoládu (1971)
14:50 - Strašidelný dům (2003)
16:55 - Goonies
7:35 hodin - Hokus pokus
9:45 hodin - Zlý
11:50 - Teplá těla
Neděle 7. října
7 ráno. - Strašidelný dům
9:10 - Willy Wonka a továrna na čokoládu (1971)
11:40 - Strašidelný dům (2003)
1:50 - Alenka v říši divů (2010)
4:25 odp. - Hokus pokus
6:35 hodin - Zlý
8:40 hodin - Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street (2007)
11:20 - Temné stíny (2012)
Pondělí 8. října
4 hodiny odpoledne. - Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street (2007)
6:30 odpoledne. - Temné stíny (2012)
21:00 - Rodina Addamů (1991)
12 ráno. - Vodítko (1985)
Úterý 9. října
3 hodiny odpoledne. - Jurský park (1993)
18:00 - Rodina Addamů (1991)
8 večer. - Paní Doubtfireová
12 ráno. - Teplá těla
Středa, 10. října
3 hodiny odpoledne. - Ztracený svět: Jurský park
18:00 - Paní Doubtfireová
21:00 - Hokus pokus
12:00 - ParaNorman
Čtvrtek 11. října
16:30 - ParaNorman
6:40 hodin - Hokus pokus
8:50 - Ohavný mě
12 ráno. - The Boxtrolls
Pátek 12. října
14:00 - The Boxtrolls
4:10 hodin - Disney's Bolt
6:20 hodin - Ohavný mě
20:30 - Disney's Frozen
12 ráno. - Disney je hrbem Notre Dame
Sobota 13. října
7 ráno. - ParaNorman
9:05 - Disney je hrbem Notre Dame
11:10 - Disney's Bolt
13:15 - Noční můra před Vánoci
14:50 - Hokus pokus
5:00 - Disney's Frozen
7:25 hodin - Příšerky s.r.o.
21:30 - Univerzita pro příšerky
12 ráno. - Rodina Addamů (1991)
Neděle 14. října
7 ráno. - Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street (2007)
9:30 - Noční můra před Vánoci
11:10 - Rodina Addamů (1991)
13:15 - Hokus pokus
15:25 - Příšerky s.r.o.
17:30 - Univerzita pro příšerky
8 večer. - Zdobení Disney: Halloween Magic
21:00 - Hotel v Sedmihradsku
11:00 - Rodičovská past (1998)
Pondělí 15. října
4 hodiny odpoledne. - ParaNorman
18:00 - Hotel v Sedmihradsku
8 večer. - Rodičovská past (1998)
12 ráno. - Strašidelný dům
Úterý 16. října
15:30 - Zdobení Disney: Halloween Magic
16:30 - Strašidelný dům
6:30 odpoledne. - Willy Wonka a továrna na čokoládu (1971)
8:55 odp. - Hokus pokus
12 ráno. - Disneyho Mulan
Středa 17. října
14:00 - Willy Wonka a továrna na čokoládu (1971)
16:30 - Disneyho Mulan
6:30 odpoledne. - Hokus pokus
20:30 - Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street (2007)
12 ráno. - Rodina Addamů (1991)
Čtvrtek 18. října
4 hodiny odpoledne. - Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street (2007)
6:30 odpoledne. - Temné stíny (2012)
21:00 - Rodina Addamů (1991)
12 ráno. - Maggie
Pátek 19. října
15:30 - Temné stíny (2012)
6:10 hodin - Goonies
8:50 - Hotel v Sedmihradsku
12 ráno. - Strašidelný dům
Sobota 20. října
7 ráno. - Strašidelný dům
9:00 - Sweeney Todd: The Demon Barber z Fleet Street
11:40 - Goonies
14:20 - Noční můra před Vánoci
16:00 - Hotel v Sedmihradsku
6:05 hodin - Hokus pokus
8:15 hodin - Hocus Pocus 25. výročí Halloween Bash
9:45 hodin - Hokus pokus
11:55 odp. - Rodina Addamů (1991)
Neděle 21. října
7 ráno. - Halloween Magic
8 hodin ráno. - Strašidelní přátelé
10:05 - Strašidelný dům (2003)
12:10 - Noční můra před Vánoci
1:50 - Rodina Addamů (1991)
16:00 - Hokus pokus
6:10 hodin - Hocus Pocus 25. výročí Halloween Bash
7:40 hodin - Hokus pokus
9:50 - Zlý
11:55 odp. - Strašidelný dům (2003)
Pondělí 22. října
4 hodiny odpoledne. - Zlý
6:10 hodin - Hokus pokus
20:20 - Čarodějnice z Eastwicku
12 ráno. - Teplá těla
Úterý 23. října
4 hodiny odpoledne. - Hokus pokus
6:10 hodin - Čarodějnice z Eastwicku
8:50 - Rodina Addamů (1991)
12 ráno. - Strašidelný dům
Středa 24. října
4 hodiny odpoledne. - Zdobení Disney: Halloween Magic
5:00 - Strašidelný dům
7 večer. - Rodina Addamů (1991)
21:00 - Hotel v Sedmihradsku
12 ráno. - Strašidelní přátelé
Čtvrtek 25. října
4 hodiny odpoledne. - Jurský park (1993)
7 večer. - Hotel v Sedmihradsku
21:00 - Strašidelný dům (2003)
12 ráno. - The Final Girls
Pátek 26. října
12:30 - Jurský park (1993)
15:35 - Ztracený svět: Jurský park
6:40 hodin - Strašidelný dům (2003)
8:50 - Hokus pokus
12 ráno. - Duch mládí
Sobota 27. října
7 ráno. - Temné stíny (2012)
9:40 hod. - Karlík a továrna na čokoládu (2005)
12:20 - Rodina Addamů (1991)
14:30 - Hokus pokus
4:40 hodin - Příšerky s.r.o.
6:50 - Univerzita pro příšerky
21:20 - Hotel v Sedmihradsku
11:25 hodin - Toy Story of TERROR!
11:55 odp. - ParaNorman
Neděle 28 října
7 ráno. - Karlík a továrna na čokoládu (2005)
9:40 hod. - Rodina Addamů
11:50 - Hokus pokus
14:00 - Toy Story of TERROR!
14:30 - Příšerky s.r.o.
4:35 hodin - Univerzita pro příšerky
7:05 hodin - Hotel v Sedmihradsku
21:10 - Hokus pokus
11:20 - Goonies
Pondělí 29. října
16:30 - Goonies
7:10 hodin - Disney's Big Hero 6
21:20 - Noční můra před Vánoci
12 ráno. - Rodina Addamů (1991)