Fanoušci „velkého bratra“ zmatení poté, co Tyler Crispen „TKO: Total Knock Out“ vzhled

CBS zná talent, když ho vidí Velký bratr sezóna 20 fanouškem oblíbený soutěžící Tyler Crispen soutěžil o novou soutěžní řadu Kevin Hart KDO: Total Knock Out .

23letý plavčík patrně nahrál vzhled na překážkovou dráhu před jeho časem v domě velkého bratra, protože konvergence nebyla uvedena ani během jeho úvodu v epizodě.

'Jsem plážový plavčík a ... SZO není připraven na Tyler Crispen, to je vše, co musím říct, “řekla televize na začátku epizody osobně.

Fanoušci Velký bratr byli všichni v zakořenění pro plavčíka, když předváděl svou střelbu a atletiku na nové CBS show.

Crispenův vzhled na obou realitních seriálech současně dokázal být příliš ohromující pro ostatní, kteří nerozuměli tomu, jak by mohl soupeřit o cenu 500 000 $ za Velký bratr a také soutěžit SZO (na rozdíl od Velký bratr , seriál hostovaný Kevinem Hartem není vysílán živě).

Crispen se rychle stal fanouškem oblíbeným fanouškem, který vyhrál současnou 20. sezónu série CBS reality. Stal se prvním vedoucím domácnosti a tiše se rozvíjel aliance s klíčovými hráči v EU Velký bratr dům, doslova organizuje první dvě vystěhování sezóny.

Fanoušci jsou jeho schopnostmi dosud ohromeni a považujte ho za dobrého, aby se stal vítězem série reality , protože během prvních týdnů soutěže držel ruce a plány v tajnosti.

Během jeho vzhledu byl Hart tak zmatený Crispenovým chlazeným chováním, že měl veselého obvinění pro plavčíka v Jižní Karolíně.

'Zní to, jako bys byl vysoko,' řekl Hart a rozesmál se v publiku, když diskutovali poprvé, když Crispen viděl žraloka jako plavčíka. Hostitel pak ukázal fotografii Crispena běžícího na pláži.

'Nedělal jsem drogy celý život,' odpověděl Crispen se smíchem.